Preskočiť na obsah
Ivan Vanko

Priemyselná výroba

Ivan Vanko

Obrábanie kovov

Obec
Dubnica nad Váhom
Od roku
2003
IČO
40 918 408

Ivan Vanko

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
018 41 Dubnica nad Váhom
Na trhu od
1. novembra 2003
IČO
40 918 408
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2003
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ivan Vanko

Ivan Vanko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dubnica nad Váhom. Podniká od 1. novembra 2003.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad kovoobrábanie - sústruh, fréza, vŕtačka, zámočnícke práce a zváračské práce a maloobchod v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
Ivan Vanko
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 918 408
Dátum vzniku
1. novembra 2003
Miesto podnikania
018 41 Dubnica nad Váhom
Živnostenský register
Okresný úrad Trenčín, vložka č. 302-9505
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ivan Vanko zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Kovoobrábanie - sústruh, fréza, vŕtačka

  • Zámočnícke práce a zváračské práce

  • Maloobchod v rozsahu voľných živností

  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností

  • Reklamné činnosti

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Kovoobrábanie - sústruh, fréza, vŕtačka
  • Zámočnícke práce a zváračské práce
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  • Reklamné činnosti
  • Interiérové a exteriérové úpravy stavieb

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ivan Vanko?

Miesto podnikania je v obci 018 41 Dubnica nad Váhom.

Čím sa Ivan Vanko zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kovoobrábanie - sústruh, fréza, vŕtačka; zámočnícke práce a zváračské práce; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností.

Aké je IČO – Ivan Vanko?

IČO je 40 918 408.

Odkedy podniká Ivan Vanko?

Podnikanie začalo 1. novembra 2003. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ivan Vanko podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ivan-vanko.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.